Ставлю 30 баллов. Желательно решить письменно. Брусок, маса якого дорівнює 200 г, рівномірно

тягнуть по поверхні столу за допомогою горизонтальної пружини, жорсткість якої становить 40 Н/м. Коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,3. Визначте видовження пружини. Прийняти g= 10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Конго Артём.

Ответ:

Объяснение:

дано m=0,2 кг

k=40 Н/м

μ=0,3

X- ?

так как движение равномерное то

Fтяг=F тр

kX=μmg

X=μmg/k=0,3*0,2*10/40=0.015 мм=1,5 cм