Мотоциклист протягом першої години подолав відстань 40 км, потім він півгодини видпочивав,

наступні дві години він подолав ще 65 км. Визначте середню швидкістьруху мотоциклиста.а) 35 км/год;б) 36,25 км/год;в) 30 км/год.пожалуйста помогите!)) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацаков Дорджи.

Ответ:

Объяснение:

1) Потрібно порахувати, скільки загального часу витратив мотоцикліст

1 + 0,5 + 2 = 3.5 год

2) Загальна відстань, яку подолав мотоцикліст

65 + 40 = 105 км

3) Для обчислення середньої швидкості, потрібно загальну відстань поділити на загальний час

105/ 3.5 = 30 км/год

Відповідь В