Знайдіть частоту коливань тіла, якщо за 20 секунд воно здійснює 50 коливань.


Ответы на вопрос

Отвечает Васинёва Вероника.

Ответ:

2,5 Гц

Объяснение:

t=20 c    N=50   v=?

===

v=N/t=50/20=2.5 Гц

=====================