А посудині ємністю 0,4 м міститься водень під тиском 831 кПа при температурі 320К. Визначити масу

газу

Ответы на вопрос

Отвечает Блинников Савва.

Ответ:

125 г

Объяснение:

Використаємо рівняння Менделєєва-Клапейрона

PV=m/MRT

звідси маємо

m = PVM/RT = 831 * 10^3 * 0.4 * 1 * 10^(-3) / 8.31 * 320 = 0.125 кг = 125 г