Кут заломлення променя у воді 30°. Показник заломлення води. 1,33: Під яким кутом падає проміння

на поверхню води?..​

Ответы на вопрос

Отвечает Брянцев Валерій.

Ответ:

За законом Снеліуса:

1sinα = nsinφ (α - угол падения; φ - угол преломления; n - показатель преломления воды; 1 - показатель преломления воздуха)

n = 1.33 = 4/3

В числах: 1/2 = 4/3sinφ

sinφ = 1/2×3/4

sinφ = 3/8

φ = arcsin(3/8) ≈ 22.02°