Який шлях пройшло тіло при коливанні амплітудою 6 см за 2хв, якщо період коливань 4с.(повне

пояснення)

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Кирилл.

Ответ:

7,2м

Объяснение:

T=4c                                                   l=N*4A

A=6см=0,06м                                   N=120:4=30

t=2хв=120с                                       l=30*4*0,06=7,2м

l=?