Два маятники довжини яких l1 і l2, відповідно за час t1 і t2 здійснили n1 і n2 коливань. Період

коливань першого маятника Т1, а другого - Т2. Дано: t2=30, n1=20, n2=15, T1/T2=1,25 Знайти: Т1, Т2, l1-l2, l1, l2, t1

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Олеся.

Ответ:

Объяснение:

Дано: t2=30, n1=20, n2=15, T1/T2=1,25

Знайти: Т1, Т2, l1-l2, l1, l2, t1

1) T2=t2/n2=30/15=2 с

2) T1=T2*1,25=2,5 с

3) t1=n1*T1=20*2,5=50 с

4) T1=2п√L1/g

L1=T1^2*g/4п^2=6,25*9,8/4*9,8=1,56 м

L2/L1=T2^2/T1^2=4/6,25

L1=1,56*4/6,25=1 м

L1-L2=56 см