Виразіть фізичні величини в одиницях СІ. 2дм 8мм, 2год 18хв 4с, 108 км/год


Ответы на вопрос

Отвечает Карпiнський Маркiян.

Ответ:

2 дм 8 мм потрібно виразити в метрах

2 дм 8 мм = 0,208 м

2 год 18 хв 4с потрібно виразити в секундах

2 год = 120хв = 120×60 с =7200 с

18 хв = 18×60с=1080 с

2 год 18 хв 4с = 7200с+1080с+4с= 8284 с

108 км/год потрібно виразити в м/с

для цього треба дане число поділити на 3,6

108/3,6=30 м/с