Виразіть дане значення фізичної величини в одиницях СІ: 72 км/год. а. 40 м/с.б. 40 км/с;в. 20

км/с;г. 20 м/с;д. 144 000 м/год;​

Ответы на вопрос

Отвечает Zabudko Dima.

Ответ:

Г. 20 м/с;

Объяснение:

72км/ч

В СІ скорость измеряется в м/с:

1 км=1000 м

1 час = 60 м = 3600 с

72 * 1000 / 1 * 3600 = 72000 / 3600 = 20м/с.