Щоб охолодити 2 літри води від 80°C до 60°C додають холодну воду при температурі 10°C. Яку масу

холодної води потрібно взяти? БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Калитай Денис.

Ответ:

m2=0.8л

Объяснение:

Дано: m1=2л ,      m2-?

          t1=80° ,       t2=10°, кінцева температура t=60°.

Рішення:  m2=(t1-t) / (t-t2)=(80-60)/(60-10)=0.8л