Автомобіль проїхав за 30 хв 80 км ,за 40 хв - 60км . Визначити середню швидкісьть руху автомобіля​


Ответы на вопрос

Отвечает Денисеня Ваня.

Ответ:

1)V=80÷30≈2,7(км/хв)

2)V=60÷40=1,5(км/хв)

3)V ср=(2,7+1,5)÷2=2.1(км/хв)