Промінь, що падає з повітря під кутом 30°до поверхгу рідини, після заломлення відхиляється від

початкового напряму на15°. Чому показник халомлання рідини дорівнює А. 1,22Б. 1,38В. 1,45Г.1,65з поясненням пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Максим.

Ответ:

Б)

Пояснення:sinAпад/sinBпрел=n2/n1, n2=sin30/sin15*1= 1.45