Распишите решение Три резистори опором 2, 4 та 6 Ом з’єднані послідовно. Загальна напруга на них

дорівнює 36 В. Знайти силу струму в ділянці кола та напругу на кожному з резисторів.

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Лиза.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі спочатку можемо знайти загальний опір кола, використовуючи закон опору для резисторів, підключених послідовно:

Загальний опір (R) = R₁ + R₂ + R₃

Загальний опір (R) = 2 Ом + 4 Ом + 6 Ом

Загальний опір (R) = 12 Ом

Тепер ми можемо знайти силу струму (I) в колі за допомогою закону Ома:

Напруга (U) = Сила струму (I) × Опір (R)

36 В = I × 12 Ом

Щоб знайти силу струму (I), поділімо напругу на опір:

I = 36 В / 12 Ом

I = 3 Ампери

Отже, сила струму в ділянці кола дорівнює 3 Ампери.

Тепер ми можемо знайти напругу на кожному з резисторів, використовуючи опір і силу струму:

Для першого резистора (R₁):

U₁ = I × R₁

U₁ = 3 Ампери × 2 Ома

U₁ = 6 Вольт

Для другого резистора (R₂):

U₂ = I × R₂

U₂ = 3 Ампери × 4 Ома

U₂ = 12 Вольт

Для третього резистора (R₃):

U₃ = I × R₃

U₃ = 3 Ампери × 6 Ом

U₃ = 18 Вольт

Отже, напруга на кожному з резисторів дорівнює:

- На першому резисторі: 6 Вольт

- На другому резисторі: 12 Вольт

- На третьому резисторі: 18 Вольт