Підйомний кран потужність якого 4 кВт піднімає вантаж на висоту 20 м за 2хв визначити масу вантажу

рух вважати рівномірним

Ответы на вопрос

Отвечает Бекейкин Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Дано :

N=4 кВт=4000Вт

h=20 м

t=2 хв

g=10H/kg

m-?

Розв'язок :

N=A:t

A=mgh

A=Nt=4000*2=8000

m=A:gh=8000:20*10=40kg