Ділянка кола складається з трьох провідників, опори яких становлять 4 Ом, 5 Ом і 6 Ом. їх з’єднали

паралельно. Знайдіть загальний опір ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Тавожнянская Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

R1 =  4 Ом

R2 =  5 Ом

R3 = 6 Ом

R = ?

R = R1*R2*R3 / ((R1*R2)+(R2*R3)+(R1*R3)) =

= 4*5*6 / ((4*5) + (5*6)+(4*6)) = = 1.6 Ом