На суцільне тіло вагою 6Н, повністю занурене у воду, діє архімедова сила 3Н. Яка густина тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

Густина тiла ρт = m/V = Fт/(g*V) = 6/(10*0,0003) = 2000 кг/м³.

Объяснение:

Дано: вага тiла Fт = 6 Н,

          сила Архiмеда Fa = 3 H.

Щільність води ρж = 1000 кг/м³.

На основi умов задачi з формули сили Архiмеда знаходим  об `єм тiла.

Fa = ρж*g*V, звiдси знаходим V = Fa/(ρж*g) = 3/(1000*10) = 0,0003 м³.

Густина тiла ρт = m/V = Fт/(g*V) = 6/(10*0,0003) = 2000 кг/м³.