Помогите прошу!!! Двом однаковим металевим кулькам передано заряди 35 і 25 нКл. Кульки з’єднали

та знову розвели. Які заряди мають кульки?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Александра.

Відповідь:

Пояснення:

q = 0.5(q1+q2) - після дотику заряд рівномірно розподілиться на кульках

q = 0.5(35+25) = 30 (нКл)