Якою має бути площа, щоб силою в 5 кН тиснути в 1,3 кПа? Результат округли до сотих, якщо

необхідно). Відповідь: площа повинна бути ___ м².

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёв Роман.

p=F/S

S=F/p

S=5 000/1 300=3,85 (м^2)