Який об’єм тіла, на яке діє виштовхувальна сила 9,8 кН, коли воно повністю занурене у воду?


Ответы на вопрос

Отвечает Олексенко Алиночка.

Ответ:

Fₐ = ρVg, где Fₐ = 9,8 кН = 9,8*10³ Н, g = 9,8 м/с², ρ = 10³ кг/м³, V --?

V = Fₐ/(ρg) = 9,8*10³/10³*9,8 = 1 м³