При напрузі 220 в у лапочці проходить струм 0,18 а , який опір нитки розжарювання лапочки​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирославская Алина.

Ответ:

Дано:

I =220B

U =0,18A

Знайти:

R - ?

Розв'язання:

R =I/U =220B/0,18A =1,2 Ом

Відповідь: R =1,2 Ом.