Площа великого поршня гідравлічного машини 2 м2, площа малого - 0,04 м2. Якої ваги вантаж можна

підняти силою 100 Н? Відповідь дати у ньютонах з точністю до цілого значення.

Ответы на вопрос

Отвечает Абитаева Гаухар.

В гидравлическом прессе:

          F₂/F₁ = S₂/S₁, где F₁ = 100 H - сила, действ. на малый поршень

                                       F₂ - сила, действ. на большой поршень, Н

                                       S₁ = 0,04 м² - площадь малого поршня

                                       S₂ = 2 м² - площадь большого поршня

Тогда:

          F₂ = F₁S₂/S₁ = 100 · 2 : 0,04 = 5000 (H)