Площа малого поршня гідравлічної машини 15 см в квадрате , великого 3 дм в квадрате . Визначте масу

вантажу , який можна підняти за допомогою цієї машини, приклавши силу до малого поршня 200Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Катя.

Дано:
S1=15 см2
S2= 3 дм2= 300 см2
F1 = 200H
m = ?
Решение:
F1\S1=F2\S2, следовательно F2= F1 * S2\S1
F2= 200 * 300\15 = 200 * 20 = 4000 H
m = F2\g
m= 4000\10=400 кг
Ответ : 400 кг
Но я не уверен. Надеюсь кто-нибудь проверит