Площа великого поршня гідравлічного машини 2м2,площа малого-0,04м2. Якої ваги вантаж можна підняти

силою 100Н​

Ответы на вопрос

Отвечает Кардаш Анастасія.

Ответ:

F2=5000H

Объяснение: F1=100H, S1=0,04m²,S2=2m²

F2 - ?

F2/F1=S2/S1, F2/100H=2m²/0,04m²

отсюда пропорционально

F2=F1×S2/S1= 100H×2m²/0,04m²=5000H