Знайти масу, імпульс та енергію фотона світла довжиною хвилі 450 нм


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.
E=h*c/L=6,62*10^-34*3*10^8/450*10^-9=4,4*10^-19 Дж
m=E/c^2=4,4*10^-19/9*10^16=0,49*10^-35 кг
p=m*c=0,49*10^-35*3*10^8=1,47*10^-27 кг*м/с