СРОЧНО Граючись, двоє хлопчиків кидають один одному м'яч На яку висотупідніметься м'яч під час

гри, якщо від одного гравця до другого він летитьпротягом 2 с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Время подъема мяча Т=1 секунда (как и время падения) высота подъема мяча: н = г*Т2/2 = 10*12/2 = 5 м скорость: V в = V в (2"г'х) = (2'10'5) = / 100 = /10 м/с