Визначте опір мідного проводу, якщо його площа поперечного перерізу дорівнює 0,1 мм^2 , а маса -0,2

кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

1) Сила струму через двигун: I = 0,1 А.

2) Час нікелювання: 30,7 секунд.

3) Потужність чайника: 1,49 кВт. Опір ніхромового дроту: 32,5 Ом. Довжина дроту: 7,35 метрів.

1) Не вказано параметри системи, через яку протікає струм. В ідеальному випадку, якщо двигун підключений до джерела постійного струму, то напруга на ньому можна визначити за формулою U = I*R, де I - сила струму, R - опір двигуна.

2) Час нікелювання залежить від умов проведення процесу та використовуваного обладнання. Для точного визначення часу необхідно звернутися до технологічної документації.

3) Опір мідного проводу можна визначити за формулою R = ρ*l/S, де ρ - специфічний опір міді (1,68*10^-8 Ом*м), l - довжина проводу, S - площа поперечного перерізу проводу. Підставляємо в формулу дані:

R = (1,68*10^-8 Ом*м * 7,35 м) / (0,1 мм^2 * 10^-6 м^2/мм^2) = 12,372 Ом

Маса мідного проводу не впливає на його опір.