Якої оптичної сили окуляри потрібні людині яка бачить текст розташований на відстані 50 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Ардельян Дина.

Ответ:

4 дптр

Объяснение:

F1=50см=0,5м (без очков)

F2=25см=0,25м (в очках)

D-?дптр

решение:

D=1/F1-F2 =1/0,5м-0,25м=1*4=+4 дптр