Швидкість тіла зростає від 0 до 10 м\с за 5с обчисліть прискорення тіла​


Ответы на вопрос

Отвечает Кайшев Георгий.

a = (V-Vo)/t = (10-0)/5 = 10/5 = 2 м/с².