Брусок масою 2,5Н занурили в воду і він став 2,25Н. Дізнатися густину матеріалу з якого він

зроблений

Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Данил.

Відповідь:

10 000 кг/м^3

Пояснення:

Різниця між силою тяжіння у повітрі і силою тяжіння у воді і є сила Архімеда. Fа=Pпов-Pвод. Де Pпов- вага тіла в повітрі, Pвод- вага тіла в воді. З іншого боку силу Архімеда можна подати як Fа=ρв*g*V, де V-об'єм тіла, ρв- густина води. Прирівняємо ці формули та знайдемо об'єм тіла ρв*g*V=Pпов-Pвод, V=(Pпов-Pвод)/(ρв*g). Вага тіла у повітрі- це сила тяжіння, що діє на тіло. Pпов=mg, де m- маса тіла. ЇЇ можна знайти m=ρV, де ρ-густина тіла. З всіх формул виразимо густину тіла ρ= Pпов/(g*(Pпов-Pвод)/(ρв*g))= Pпов*ρв/(Pпов-Pвод)= 2.5Н*1000 кг/м^3/(2.5 Н-2.25 Н)=10 000 кг/м^3.

Схоже на срібло (10 500 кг/м^3. )