Тіло що рухається зі швидкістю 5 м/с має кінетичну енергію 250 дж. визначте імпульс цього тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Любишина Олеся.

Ответ:

p=100 КГ*М/С

Объяснение:

p=mV - імпульс тіла

E=mV^2/2 - кінетична енергія тіла

m=2E/V^2 - знаходимо масу тіла з формули кінетичної енергії

m=2*250/5^2 =20 (кг) - обчислюємо масу тіла

p=20 кг*5 м/с=100 кг*м/с - обчислюємо імпульс тіла