Екі санның қосындысы 78-ге тең. Бipінші сан екінші саннан 4-ге артық. Осы сандарды табыңыз. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Аникеева Дарья.

78÷2=39

39+4=43

39-4=35

43+35=78