A) Бірінші сан – 2, екінші сан – 3, ал үшінші саннан бастап әрбір келесі сан алдыңғы екі

санның қосындысының квадратына тең. 2; 3; ;.b) Бірінші сан – 4, ал екінші саннан бастап әрбір келесі сан алдыңғы санның квадраты мен 1 санының айырмасына тең.4; ;.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Аня.

Ответ:

а)25

б)15

Пошаговое объяснение:а)2+3=5

5*5=25

б)4*4-1=15