Екі санның қосындысы 78-ге тең. Бipінші сан екінші саннан 4-ге артық. Осы сандарды табыңыз. 50

баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирский Иван.

Ответ:

Бірінші сан 41, екінші сан 37

Пошаговое объяснение:

а + b = 78

a = 4+b   жоғарыда a-ның орнына осыны қоямыз, сонда:

4+b+b = 78

4+2b=78

2b = 78-4

2b = 74

b = 74:2

b = 37

a = 4+b, осы жерге b-ның орнына шыққан мәнді қоямыз: b = 37 ні

а = 4+37 =  41

а =41