Екі санның қосындысы 58-ге тең.Бірінші сан екінші саннан 8-ге артық.Осы сандарды табыңыз. Пж

решите этот докладДа помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Ариадна.

Ответ:

(25;33)

Пошаговое объяснение:

х+х+8=58

2х=58-8

х=50÷2

х=25 (биринши сан)

25+8=33(екинши сан)