Бірінші сан 35, екінші сан бірінші санның 80%80%-ын, үшінші сан бірінші және екінші санның

қосындысының 20%20%-ын құрайды. Осы үш санның арифметикалық ортасын табыңыз?СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Ларин Ваня.

Ответ:

2,296

Пошаговое объяснение:

35 тын 80 проценты 28

28 дын 80 проценти 22,4

35+22,4=57,4

57,4*20 процент=11,48

11,48*20 процент=2,296