Коттеджді құрылысшылардың бірінші және екінші бригадасы 12 айда , екінші және үшінші бригадасы 10

айда, ал бірінші және үшінші бригада 15 айда салып болады. Құрлысшылардың үш бригадасы бірлесе жұмыс істеп, коттеджді неше айда салып болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Август.
Бірінші - А

Екінші - В

Үшінші - С

A+B=1/12

B+C=1/10

A+C=1/15



1/12 + 1/10 + 1/15 = 1/4

1/4 : 2 =1/8

1: 1/8 = 8

Жауабы: 8 айда салып шығады.