Стрілу масою 50 г випустили вертикально вгору з поверхні Землі, надавши їй швидкості 50 м/с.

Визначити максимальне значення кінетичної енергії стріли та максимальну висоту підйому.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мастерских Дима.

Ответ:

Ек=(m*v^2)/2=0.05*50^2/2=62.5 дж

Eк=Ер=> h=Eк/(m*g)=62.5/(0.05*10)=125 м

Объяснение: