Камінь масою 500 г кинули вертикально вгору з поверхні Землі, надавши йому швидкості 20 м/с.

Визначити максимальну висоту підйому та максимальне значення потенціальної енергії каменя.

Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеев Андрей.

mgh=mV^2/2

V^2=2gh

h=V^2/2g

h=20^2/20=20 м

E=mgh

E=0.5*10*20=100 Дж