Визначте яка висота скелі якщо швидкість руху каменя перед ударом об дно ущелини становила 30 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Чепракова Леся.

Ответ:

h=45m

Объяснение:

Ek=mv2/2;   Ep=mgh;   h=Ep/mg;    Ep=Ek

h=(mv2)/2/mg=v2/2g=30*30/2*10=900/20=45 m