Визначте час, за який мотор потужністю 10 кВт здійснив роботу 15 кДж.

2 0

Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.
P=w*t
15000 Дж= 10000 Вт *t c
t=15000/10000=1.5 c