Тіло, маса якого 40 г, знаходиться на висоті 8 м над поверхнею землі. Обчисли його потенціальну

енергію відносно землі Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Крутик Марина.

Ответ:

Объяснение:

m = 40 г = 0,04 кг

h= 8 м

Еп = ?

Еп = m*g*h = 0.04*10*8 = 3.2 Джоуля