Об'єм шматка міді дорівнює 0,1 дм3 . Обчисли, яка виштовхуюча сила буде на нього діяти при повному

його зануренні у бензин. (Щільність рідини ρж=700 кг/м3 , g = 9,8 Н/кг). Відповідь: FА= .

Ответы на вопрос

Отвечает Шибанова Владислава.

Ответ: 0,686Н

Объяснение: Сила Архимеда определяется по формуле:

Fa=ρж*g*V=700*9,8*0,0001=0,686Н