В системі координат заданий вектор: А(-2; 3), В(-6; 3). Знайти проекції вектора на осі координат та

довжину вектора. Очень надо, спасибо большое)​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Даниель.

Ответ:

Для знаходження проекцій вектора на осі координат треба розкласти його на компоненти. Компоненти вектора - це проекції вектора на осі координат.

Компонента вектора по осі X - це його проекція на ось X. Для знаходження цієї проекції треба взяти X-координату вектора.

Компонента вектора по осі Y - це його проекція на ось Y. Для знаходження цієї проекції треба взяти Y-координату вектора.

Для вектора А(-2; 3) компонента по осі X буде -2, а компонента по осі Y буде 3.

Для вектора В(-6; 3) компонента по осі X буде -6, а компонента по осі Y буде 3.

Тепер знаходимо довжину вектора. Довжина вектора - це відстань між початком і кінцем вектора. Використовуючи формулу відстані між двома точками у просторі, отримуємо:

довжина вектора = √((x2 - x1)² + (y2 - y1)²)

довжина вектора = √((-6 - (-2))² + (3 - 3)²) = √((-4)² + 0²) = √(16 + 0) = √16 = 4

Отже, проекції векторів А і В на осі координат будуть:

Вектор А: (компонента по осі X; компонента по осі Y) = (-2; 3)

Вектор В: (компонента по осі X; компонента по осі Y) = (-6; 3)

Довжина вектора А: 4

Отвечает Герасимов Алексей.

Ответ:

Учи уроки Алеша ведь это элементарно

Объяснение:

А=В