Помогите пожалуйста 1. Провідник масою 3 г підвішений на провідних нитках. Довжина провідника 5

см. Індукція магнітного поля 60мТл. Визначити силу струму. 2. Визначити силу Лоренца, яка діє на протон в магнітному полі з індукцією 0,8Тл. Швидкість частинки 800км/с, кут 30градусів. 3. ВІд чого залежать сила Ампера та сила Лоренца?

Ответы на вопрос

Отвечает Перерва Марія.

Ответ:

1.

Дано:

m = 3 г = 3*10⁻³ кг

L = 5 см = 5*10⁻² м

B = 60 мТл = 60*10⁻³ Тл

α = 90°

g = 10 м/с²

__________

I - ?

На проводник с током в магнитном поле действует сила тяжести:

Fт = m*g = 3*10⁻³*10 = 0,030 Н

На этот же проводник действует и сила Ампера:

Fa = I*B*L*sin α = 60*10⁻³*5*10⁻²*1*I = 0,003*I

По условию задачи:

Fа = Fт

0,003*I = 0,030

Отсюда величина тока:

I = 0,030 / 0,003 = 10 А

Ответ: I = 10 A

3.сила Лоренца залежить від кута між напрямком руху зарядженої частинки і напрямком вектора індукції магнітного поля

2.вибач, не знайду цього

Объяснение:

Отвечает Бывалин Александр.

Відповідь:

Все на фото

Пояснення:

@hanka4kanal )