Наближаючись до станції,потяг рухався зі швидкістю 90 км/год й після початку гальмуваннязупинився

через 50 с. Визначте прискорення потяга під час гальмування​

Ответы на вопрос

Отвечает Vyunnik Pavlo.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 90 км/ч = 25 м/с

V = 0  (поезд остановился)

t = 50 с

______________

а - ?

a = (V - V₀) / t = (0 - 25)/50 = - 0,5 м/с²

Ускорение отрицательное, поскольку поезд тормозит.