з яким прискоренням буде рухатися тіло масою 10 г із зарядом 2 нано кулони в однорідному

електричному полі з напруженістю 500 кіло ньютон на кулон?

Ответы на вопрос

Отвечает Климович Максим.

m=10^-2 кг     E=5*10^5 Н/Кл    q=2*10^-6 Кл   а=?

E=F/q       F=m*a

a=E*q/m=5*10^5*2*10^-9/10^-2=0.01 м/с^2

===================