Довжина доріжки для зльоту літака 580 м. Яка швидкість літака при зльоті, якщо він рухається

рівноприскорено і злітає через 12 секунд після старту

Ответы на вопрос

Отвечает Амангалиев Ерасыл.

Ответ: 96,7м/с

Объяснение:

Дано:

S=580м

Vo=0

t=12c

-----------

V-?

S=Vo*t+at²/2=0*t+a*t²/2

Отсюда:

a=2S/t²=2*580/12²=8,1м/с²

V=Vo+at=0+8,1*12=96,7м/с