Срочно! ДАЮ 100 БАЛОВ Якою буде кінетична енергія в момент падіння 2M³ води, що знаходиться на

висоті 4 м на землю? (p води=100кг/м³ ) з повним розв'язанням​

Ответы на вопрос

Отвечает Ферын Тимур.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 4 м

V(води) = 2м³

g = 10 м/с²

ρ(води) = 100кг/м³

Найти: Ек -?

Знайдемо масу води:

m(води) = V(води) * ρ(води) = 2 * 100 = 200 кг

Потенційна енергія Еп тіла, що знаходиться на висоті h

Еп = mgh

За законом збереження енергії потенційна енергія Еп тіла, що знаходиться на висоті h, дорівнює кінетичній енергії Ек у момент падіння на землю

Ек = Еп

Ек = mgh = 200 * 10 *  4 = 8000 Дж = 8 кДж