Електричний струм у лампі , що горіла протягом 5 год, виконав роботу 1,8 МДж. Лампа працювала під

напрогою 220В. Знайдіть її опір .​

Ответы на вопрос

Отвечает Тамбовцев Глеб.

Дано:

t=5 ч;

А=1,8 МДж;

U=220 В;

__________

Найти: R

СИ: t=5*3600=18000 с; А=1,8*10⁶ Дж

Решение:

По закону Джоуля-Ленца:

\displaystyle Q=A=I^2Rt=\frac{U^2}{R} t

Откуда, искомое сопротивление:

\displaystyle R=\frac{U^2}{A}t

Выполним подстановку и расчет:

\displaystyle R=\frac{220^2}{1.8*10^6}*18000=484 Ом

Ответ: 484 Ом.