Електричний струм у лампі, що горіла протягом 10 год, виконав роботу 500 кДж. Лампа працювала під

напругою 220 В. Знайдіть її опір. Відповідь запишіть у кілоомах і округлİть до десятих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пойковский Роман.

Дано:

t = 10ч = 10 * 3600с=36000с = 36 * 10³c

A = 6 МДж = 6 * 10⁶ Дж

U = 220 В

R - ?

Объяснение: работа электрического тока в лампе равна

.

Откуда находим сопротивление: .

Ом.

Ответ: сопротивление тока в лампе 290 Ом.